قدردانی  ‍

 

رئیس اداره مخابرات مسجدسلیمان:

زحمات مهندس علی عسگر ظاهری در توسعه زیرساخت های مخابراتی حوزه انتخابیه غیرقابل کتمان است

به گزارش پایگاه خبری روزنامه نیوز، رییس اداره مخابرات شهرستان مسجدسلیمان با تقدیر از زحمات علی عسگر ظاهری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: بی شک نقش ایشان در توسعه زیرساخت های مخابراتی در شهرستان های حوزه انتخابیه و گرفتن تجهیزات غیرقابل کتمان است که از ایشان نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

عباسی زاده در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که ۲۰ سایت در مسجدسلیمان و اندیکا به همراه اول تغییر خواهند کرد که باعث می شود ۲۰۰ الی ۳۰۰ روستا از اینترنت همراه اول برخوردار شوند گفت: امیدوار هستیم ظرف ۶ ماه آینده این اقدامات انجام شوند.

وی همچنین از دریافت مجوز ۴ سایت جدید خبر داد و گفت: منطقه هشت بنگله، پتروشیمی، عنبر، سلیران سلفی مناطق فوق الذکر خواهند بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با پیگیری های مهندس ظاهری،در حال امضاء تفاهم نامه با سد مسجدسلیمان و سد شهید عباسپور برای اجرای مشارکتی فیبر نوری و توسعه زیرساختی مخابرات هستیم  و قرار است از آبژدان تا کوشک فیبر نوری ادامه پیدا کند که با اجرایی شدن آن شهرستان اندیکا از بن بست حوزه دیتا خارج خواهد شد.

عباسی زاده افزود:با تلاش هایی که در حال انجام است مسجدسلیمان پنجمین شهر در استان خوزستان خواهد بود که فیبر به منازل مسکونی آن خواهد آمد و مردم از اینترنت پرسرعت بهره مند خواهند شد.

عباسی زاده افزود:با تلاش هایی که در حال انجام است مسجدسلیمان پنجمین شهر در استان خوزستان خواهد بود که فیبر به منازل مسکونی آن خواهد آمد و مردم از اینترنت پرسرعت بهره مند خواهند شد.عباسی زاده افزود:با تلاش هایی که در حال انجام است مسجدسلیمان پنجمین شهر در استان خوزستان خواهقدردانی قدردانی قدردانید بتلاش تلاش تلاش ود که فیبر به منازل مسکونی آن خواهد آمد و مردم از اینترنت پرسرعت بهره مندتقدیر تقدیر تقدیر  خواهند شد.