از روزهای اول انتصاب محمد پاکدل به عنوان فرماندار این شهرستان ،بارها شعار حمایت از سرمایه گذاری و ایجاد شغل از سوی وی مطرح شد و گذشت زمان باعث شد تا بر این شعار،جامه عمل پوشانده شود.

رایزنی های متعدد فرماندار مسجدسلیمان با سرمایه گذاران،اطلاع رسانی و دعوت از فضای مجازی،بررسی مشکلات سرمایه گذاران در شهرک صنعتی مسجدسلیمان در حضور مدیرعامل شهرک های صنعتی،مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گوشه ای از اقدامات وی برای جذب سرمایه گذار،حمایت همه جانبه برای تحقق شعار سال و ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان است.
در چند مدت گذشته بیش از ۲۰ سرمایه گذار از نقاط مختلف شهرستان،استان خوزستان و کشور در دفتر فرمانداری مسجدسلیمان حضور پیدا کردند و ایده ها و برنامه های خود را ارائه کردند و پس از مواجه شدن با استقبال گرم فرماندار این شهرستان،رسما برای سرمایه گذاری خود،شروع به کار کردند که برخی از اینها در مراحل اولیه اخذ مجوزات هستند.
پس از رایزنی های متعدد فرماندار مسجدسلیمان با سرمایه گذاران، طرح های زیادی در زمینه های مختلف در حوزه کشاورزی،صنعت،گردشگری،حمل و نقل و….اکنون در حال گذراندن مراحل اولیه هستند که بزودی شروع به کار خواهند کرد.

استقبال فرماندار مسجدسلیمان از سرمایه گذاران به تایم اداری خلاصه نمی شود زیرا در این مدت کوتاه در تمام ساعات شبانه روز از سرمایه گذاران استقبال شده است و ایده های خود را مطرح کردند و با حمایت همه جانبه دکتر پاکدل فرماندار مسجدسلیمان مواجه شدند.

در آخرین جلسه،صبح امروز(دوشنبه) سرمایه گذاران شرکت “فَست”در دفتر فرماندار مسجدسلیمان حضور پیدا کردند و مشکلات خود را بیان کردند و خواستار رفع موانع موجود شدند.
فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه ضمن اعلام حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران،تولیدکنندگان و طرح های اشتغالزا در شهرستان ،دستورات لازم جهت حل مشکلات این سرمایه گذاران را صادر کرد.

لازم بذکر است شرکت”فَست”در یک حوزه فعالیت خود، تولید کننده فرآورده های ارگانیک از گیاه هزار درمان آلوئه ورا است علاوه بر این با تولید الکل و اقلام بهداشتی برای بیش از ۲۰۰ نیرو اشتغال زایی کرده است