به گزارش پایگاه خبری روزنامه؛عصر امروز(یکشنبه)با حضور فرماندار مسجدسلیمان،بخشدار گلگیر و جمعی از دهیاران و شورای روستاها،جلسه پیگیری مصوبات بازدید چند روز گذشته نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،فرماندار و جمعی از مدیران شهرستان از روستاهای بخش گلگیر در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا دهیاران،شوراهای روستا و اهالی مناطق مشکلات و دغدغه های خود را در زمینه مختلف بیان کردند.

فرماندار مسجدسلیمان در این جلسه ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول گفت:یکی از مشکلات مهم و اساسی در بازدید اخیر بحث جاده بود و بدون شک راه مهم ترین آیتم توسعه در هر منطقه محسوب می شود و یکی از دلایل عقب ماندگی این مناطق بحث نبود جاده است.
وی ادامه داد:در هفته جاری اداره راهداری با همکاری شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان عملیات اجرایی زیرسازی جاده تاجکر-جریک را آغاز خواهد کرد و مسیر سربالون تا جریک به طول ۷ کیلومتر آسفالت خواهد شد.
پاکدل افزود:در خصوص مشکلات برق منطقه و وجود پایه های قدیمی هم بزودی اداره توزیع برق با تجهیز و خرید وسایل لازم،کار روشنایی منطقه جریک را انجام خواهد داد و کار جابه جایی تیربرق های قدیمی را انجام دهد.
فرماندار مسجدسلیمان در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد:یکی از مهم ترین مشکلات روستاهای بخش گلگیر بدلیل گستردگی و فاصله دور از جاده اصلی و شهرستان بحث آنتن دهی موبایل و اینترنت پرسرعت است که خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته تا نیمه اول آبان منطقه جریک و تاجکر از آنتن دهی موبایل و اینترنت پرسرعت بهره مند خواهند شد.
وی ادامه داد:همه ما از همین مردم و از جنس آنها هستیم و باید همه تلاش خود را برای رفع محرومیت در روستاهای شهرستان بکار ببندیم و همانطور که در سال ۹۹ دو بند خاکی در منطقه ایجاد شد حتما در برنامه سال آتی احداث دو بند خاکی دیگر را در منطقه جریک و تاجکر خواهیم داشت زیرا تاثیر بسزایی در حفظ اکوسیستم خواهد داشت.
پاکدل در پایان عنوان کرد:پیگیری و تاکید نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی بر عملی شدن مصوبات در مناطق محروم جای تقدیر دارد و در این زمینه اداره منابع طبیعی باید در بحث همکاری و حمایت کشاورزان و واگذاری زمین های مستعد با ساکنین روستاها همکاری داشته باشد زیرا رونق کشاورزی باعث ایجاد امید در مردم منطقه خواهد شد