درخشش هنرمند خوزستانی در جشنواره های بین‌المللی

درخشش هنرمند خوزستانی در جشنواره های بین‌المللی

به گزارش پایگاه خبری روزنامه نیوز ،  به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان، این کارتونیست و تصویرساز خوزستانی در سومین جشنواره بین‌المللی mugla کشور ترکیه از بین یکهزار و ۴۱ اثر از ۶۰ کشور دنیا مقام دوم را کسب کرد.   این جشنواره بین‌المللی با هدف جمع آوری نظرات و ایده‌های کارتونیست‌ها و

به گزارش پایگاه خبری روزنامه نیوز ،  به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان، این کارتونیست و تصویرساز خوزستانی در سومین جشنواره بین‌المللی mugla کشور ترکیه از بین یکهزار و ۴۱ اثر از ۶۰ کشور دنیا مقام دوم را کسب کرد.

 

این جشنواره بین‌المللی با هدف جمع آوری نظرات و ایده‌های کارتونیست‌ها و تصویرساز‌های دنیا در خصوص جنگ، محیط زیست و مشکلات روزمره دنیا برگزار شد.

 

رافعی در اثری که ارائه داد تلاش کرد نشان دهد آینده وضعیت ناگواری نسبت به گذشته دارد و این فضا‌های متناقض با تلفیق تصویر در آینه جلوی ماشین که دید عقب را نمایش می‌دهد و مقایسه آن با دید جلوی راننده انجام گرفت.

 

این کارتونیست و تصویرساز خوزستانی همچنین موفق شد جایزه اول و به نوعی تنها جایزه هفدهمین جشنواره بین‌المللی شهر ترنتینو ایتالیا را کسب کند.

 

این جشنواره با موضوع دنیای پس از کرونا توسط استودیو آندرومدا و سایت اکونومی شهر ترنتینو برگزار شد.

سجاد رافعی هنرمند و تصویرساز بین المللی دارای بیش از ۶۰ جایزه ملی و بین‌المللی از جشنواره‌های مختلف است و با موزه‌ها و فستیوال‌های متعددی در سراسر دنیا همکاری می‌کند.

 

 

**

به گزارش پایگاه خبری روزنامه نیوز ،  به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان، این کارتونیست و تصویرساز خوزستانی در سومین جشنواره بین‌المللی mugla کشور ترکیه از بین یکهزار و ۴۱ اثر از ۶۰ کشور دنیا مقام دوم را کسب کردین جشنواره بین‌المللی با هدف جمع آوری نظرات و ایده‌های کارتونیست‌ها و تصویرساز‌های دنیا در خصوص جنگ، محیط زیست و مشکلات روزمره دنیا برگزار شرافعی در اثری که ارائه داد تلاش کرد نشان دهد آینده وضعیت ناگواری نسبت به گذشته دارد و این فضا‌های متناقض با تلفیق تصویر در آینه جلوی ماشین که دید عقب را نمایش می‌دهد و مقایسه آن با دید جلوی راننده انجام گرفتاین کارتونیست و تصویرساز خوزستانی همچنین موفق شد جایزه اول و به نوعی تنها جایزه هفدهمین جشنواره بین‌المللی شهر ترنتینو ایتالیا را کسب کند.ین جشنواره با موضوع دنیای پس از کرونا توسط استودیو آندرومدا و سایت اکونومی شهر ترنتینو برگزار شد.سجاد رافعی هنرمند و تصویرساز بین المللی دارای بیش از ۶۰ جایزه ملی و بین‌المللی از جشنواره‌های مختلف است و با موزه‌ها و فستیوال‌های متعددی در سراسر دنیا همکاری می‌کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.