استقرار ۶۵ موکب خوزستانی برای خدمت رسانی به زوار اربعین در عراق

استقرار ۶۵ موکب خوزستانی برای خدمت رسانی به زوار اربعین در عراق

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: در اربعین امسال ۶۵ موکب از استان برای خدمت رسانی به زائران حسینی در کشور عراق مستقر می‌شوند. به گزارش پایگاه خبری روزنامه نیوز؛حجت الاسلام سید محمود موسوی گفت: این مواکب در شهر‌های مقدس نجف و کربلا مستقر و به زائران حسینی خدمت رسانی خواهند کرد. او ادامه 

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: در اربعین امسال ۶۵ موکب از استان برای خدمت رسانی به زائران حسینی در کشور عراق مستقر می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری روزنامه نیوز؛حجت الاسلام سید محمود موسوی گفت: این مواکب در شهر‌های مقدس نجف و کربلا مستقر و به زائران حسینی خدمت رسانی خواهند کرد.

او ادامه  از جمله خدمات این مواکب به زائران را  اسکان و تغذیه  عنوان کرد که در ایام اربعین توسط خادمان حسینی انجام می‌شود.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان  پیش از این در مصاحبه ای گفته بود در پایانه مرزی چذابه جانمایی برای ۲۰۰ موکب اربعین حسینی انجام شده و از این تعداد ساخت بیش از ۱۴۰ موکب اربعین حسینی به پایان رسیده است.

در استان خوزستان ۹۵۰ موکب اربعین حسینی به صورت رسمی و دارای مجوز فعالیت می کنند.

 

**

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: در اربعین امسال ۶۵ موکب از استان برای خدمت رسانی به زائران حسینی در کشور عراق مستقر می‌شوند.به گزارش پایگاه خبری روزنامه نیوز؛حجت الاسلام سید محمود موسوی گفت: این مواکب در شهر‌های مقدس نجف و کربلا مستقر و به زائران حسینی خدمت رسانی خواهند کرد.او ادامه  از جمله خدمات این مواکب به زائران را  اسکان و تغذیه  عنوان کرد که در ایام اربعین توسط خادمان حسینی انجام می‌شود.رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان  پیش از این در مصاحبه ای گفته بود در پایانه مرزی چذابه جانمایی برای ۲۰۰ موکب اربعین حسینی انجام شده و از این تعداد ساخت بیش از ۱۴۰ موکب اربعین حسینی به پایان رسیده است.در استان خوزستان ۹۵۰ موکب اربعین حسینی به صورت رسمی و دارای مجوز فعالیت می کنند.رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان گفت: در اربعین امسال ۶۵ موکب از استان برای خدمت رسانی به زائران حسینی در کشور عراق مستقر می‌شوند.به گزارش پایگاه خبری روزنامه نیوز؛حجت الاسلام سید محمود موسوی گفت: این مواکب در شهر‌های مقدس نجف و کربلا مستقر و به زائران حسینی خدمت رسانی خواهند کرد.و ادامه  از جمله خدمات این مواکب به زائران را  اسکان و تغذیه  عنوان کرد که در ایام اربعین توسط خادمان حسینی انجام می‌شود.رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان  پیش از این در مصاحبه ای گفته بود در پایانه مرزی چذابه جانمایی برای ۲۰۰ موکب اربعین حسینی انجام شده و از این تعداد ساخت بیش از ۱۴۰ موکب اربعین حسینی به پایان رسیده است.در استان خوزستان ۹۵۰ موکب اربعین حسینی به صورت رسمی و دارای مجوز فعالیت می کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.